Wszystkie buty golfowe dla mężczyzn i kobiet

strongNiezbędny element zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet grających w golfa, buty zapewnią stabilność i komfort latem i zimą, z kolcami lub bez. Znajdziesz tu również nasze produkty do pielęgnacji obuwia, akcesoria i torby na buty, które utrzymają Twój samochód w czystości.

Jak wybrać dobrą parę butów do golfa?

Aby wybrać najlepszą parę butów, należy zwrócić uwagę na trzy kryteria: wodoodporność, wygoda i przyczepność do podłoża. Dzięki tym cechom Twoja para będzie w stanie poradzić sobie w każdym terenie i przy każdej pogodzie.

W zimie, a nawet rano w lecie, rosa lub deszcz mogą sprawić, że trasa będzie mokra. Dlatego ważne jest, aby wybrać wodoodporne obuwie, aby stopy pozostały suche. Istnieją płócienne buty letnie, które są wodoodporne, ale nie wodoodporne!

W golfie cały strój powinien być maksymalnie dopasowany do komfortu gry, a zwłaszcza para butów. Jeśli nie będą odpowiednio dopasowane do stóp, stracisz koncentrację i nie będziesz w stanie grać. Ważne jest również, aby czuć się komfortowo w kicksach, ponieważ przeciętny gracz pokonuje około 10 km trasy. Jeśli tak nie jest, będziesz cierpieć.

Wreszcie, skuteczny zamach wymaga dobrej przyczepności do podłoża. Przyczepność jest ważna i może się różnić latem i zimą, dlatego wybór butów z kolcami lub ćwiekami jest strategicznym wyborem crucial.

W Espace Golf znajdziesz wszystkie pary butów golfowych dla mężczyzn i kobiet, na każdą kieszeń, do każdego użytku i w każdym stylu!

Jakie są różne rodzaje butów?

To słuszna zasada: każda pora roku ma swoją własną parę butów W rzeczywistości marki oferują różne modele butów: na zimę, na lato i buty mieszane. Buty muszą być dostosowane do rodzaju terenu: w butach zimowych z ćwiekami i w butach letnich bez ćwieków, znanych jako buty w kropki. Buty mieszane mają ćwieki i kolce na podeszwie. Latem kolce można usunąć za pomocą klucza do kolców.

Istnieją również różne rodzaje materiałów. W Espace Golf znajdziesz tanie buty golfowe ze skóry lub płótna.

Płócienne buty zapewniają ciągłą wentylację stóp, dzięki czemu oddychają. Co więcej, materiał ten jest wodoodporny, dzięki czemu stopy pozostaną suche przez długi czas. Buty skórzane wymagają znacznie więcej konserwacji. Marki coraz częściej używają klejenia termicznego do produkcji butów, więc nie używaj smaru do polerowania, bo skończysz z pleśnią między skórą a podeszwą. Zamiast tego zalecamy użycie wilgotnej szmatki do czyszczenia skóry.

W Espace Golf znajdziesz wszystkie nasze produkty do pielęgnacji i konserwacji butów golfowychprzez cały rok.