Wszystkie torby golfowe: statywy, miksy, wózki i torby treningowe

Niezależnie od tego, czy jesteś z przyjaciółmi, rywalizujesz, podróżujesz czy po prostu ćwiczysz, Espace Golf posiada torby golfowe najlepszych marek pasujące do każdego rodzaju gry.

Istnieją 4 główne rodziny toreb golfowych: ze statywem, mieszane, na kółkach i treningowe. Wszystkie są w przeważającej większości kompatybilne z wózkami golfowymi, aby odciążyć cię na polu golfowym i wodoodporne.

Jak wybrać torbę golfową?

torba na statyw jest lekka, ma do 8 przegródek i może być noszona na plecach dzięki paskom. Została zaprojektowana tak, aby pomieścić pół serii.

Torba trolley jest największa, z 14 przegrodami i kieszeniami do przechowywania. Mieści kompletny zestaw. Ponieważ jest nieporęczna i ciężka, towarzyszy jej wózek lub jest transportowana golfette.

torba mieszana łączy przechowywanie torby na kółkach ze zwrotnością torby ze statywem. Ma 14 przegródek, paski na plecy i statyw.

Wreszcie torba treningowa, która jest rzadsza, jest bardzo małą torbą porté z paskiem na ramię i może pomieścić 4/5 clubs na driving range.

W Espace Golf znajdziesz torby golfowe największych marek na każdą kieszeń i do wszystkich zastosowań.