Kto jesteśmy?

Witaj na Espace Golf, stronie internetowej poświęconej miłośnikom golfa. Jako członek wielkiej rodziny Spacefoot, pioniera w dziedzinie e-commerce sportowego, nasza przygoda zaczęła się z pasją do świata golfa.

Przygoda Espace Golf rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku, kiedy to powstała nasza strona! Jesteśmy dumni, że dziś sprzedajemy ponad 200 renomowanych marek, takich jak adidas, Boston Golf, WellPutt, Volvik, Skechers, Under Armour, JuCad, Longridge, MGI, Callaway, Fast Fold, Beaver Golf... Co więcej, co miesiąc dołączają do nas nowe marki: u nas zawsze znajdziesz to, czego szukasz! Chcemy zapewnić naszym tysiącom klientów jak najwięcej wyboru i najlepsze doświadczenie zakupowe online. Dzięki temu każdy golfista, począwszy od początkującego aż po najbardziej doświadczonego, znajdzie coś dla siebie na naszej stronie.

Nasze magazyny, strategicznie zlokalizowane w Montlouis-sur-Loire (37), odgrywają główną rolę w naszych działaniach, przechowując ponad 500 000 produktów z ponad 5 000 znanych marek, starannie przechowywanych i wysyłanych do wszystkich regionów Europy. Nasze biura znajdują się w Levallois-Perret, gdzie działa zespół ekspertów, których głównym celem jest nieustanne udoskonalanie Twojego doświadczenia zakupowego online.

Przyszłość Espace Golf jest obiecująca, planujemy ekspansję międzynarodową obejmującą ponad 20 krajów na całym świecie. Naszym celem jest prosty - oferowanie niezrównanych wyborów sprzętu i produktów dedykowanych do gry w golfa.

Dla Espace Golf nasze wartości są równie ważne. Dążymy do sukcesu nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych klientów. Wierzymy w ducha zespołu, aby dostarczyć najwyższą jakość obsługi. Nasz sukces tylko wzmacnia nasze zobowiązanie do nieustannego doskonalenia i przekraczania granic e-commerce, zawsze dążąc do stworzenia bezkonkurencyjnego doświadczenia zakupowego.

Tak więc nasza misja jest jasna: dostarczyć Ci najlepszy sprzęt, aby maksymalizować Twoje osiągnięcia na polu golfowym, jednocześnie pomagając Ci zaoszczędzić czas i zasoby. Czy szukasz nowego kija golfowego, odpowiedniego obuwia, ładnego zestawu czy też wózka, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby czerpać przyjemność z gry w golfa!

Do zobaczenia wkrótce na Espace Golf!