Wszystkie nasze wózki golfowe: ręczne, elektryczne i akcesoria

Wyciągnij port z torby dzięki naszej ofercie wózków golfowych: ręcznych, elektrycznych, składanych, regulowanych, z 2 lub 3 kołami i w wybranym kolorze. Znajdź nasz wybór wózków golfowych, a także akcesoriów do nich, spośród szerokiej gamy modeli i marek.

Obecnie producenci wózków golfowych oferują szeroki wybór modeli, ponieważ przy zakupie wózka należy wziąć pod uwagę wiele czynników: rozmiar walizki, rodzaj pola golfowego, wymiary itp. Wózek golfowy jest niezbędnym akcesorium zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych golfistów, odciążając port i oferującautres korzyści. Wybierając wózek golfowy, należy wziąć pod uwagę pewne kryteria.

Jak wybrać wózek golfowy?

Przede wszystkim należy premier zwrócić uwagę na stabilność wózka. Każde pole golfowe jest inne ze względu na charakter terenu. Dlatego wózek musi być stabilny na wszystkich typach pól. Espace Golf zaleca wózki trójkołowe, które są najbardziej stabilne.

Po drugie, pojemność bagażnika wózka golfowego jest kluczowa, ponieważ jest skorelowana z pojemnością bagażnika samochodu. Wybierz model, który łatwo się składa, aby zaoszczędzić czas i miejsce. Obecnie wszystkie wózki są mniej lub bardziej kompaktowe.

Trzecim ważnym kryterium jest manewrowość wózka. Wózek, który jest łatwy do poruszania się po każdym rodzaju terenu, pozwoli zaoszczędzić czas i sprawi, że będziesz czuć się bardziej komfortowo. Zalecamy wózki trójkołowe, które są najbardziej stabilne i najłatwiejsze w obsłudze (pchanie lub ciągnięcie). Wszystkie nasze wózki są wyposażone w hamulec blokujący koła na zboczach.

Ostatnim kryterium jest budżet. Średni budżet na wózek ręczny wynosi 200€, a na wózek manualny 1000€. W Espace Golf oferujemy również wózki w niskich cenach.

Znajdź nasz 2022 katalog wózków golfowych na Espace Golf.