Wszystkie piłki golfowe, tees i akcesoria

Wybór piłek jest bardzo ważny. Piłki golfowe 2 warstwy, 3 warstwy, 4 warstwy lub 5 warstw? Z recyklingu czy nowa ? Wreszcie, którą koszulkę wybrać? Espace Golf posiada szeroką gamę modeli wiodących marek.

Jak wybrać piłkę golfową?

Początkującym graczom trudno jest znaleźć odpowiednią piłeczkę golfową, zwłaszcza przy mnogości modeli dostępnych na rynku. Istnieje coś, co zaspokoi wszystkie gusta i budżety (cena piłki golfowej waha się od 1€ do 5€). Ponadto piłki składają się z kilku warstw, które mają wpływ na grę: kontrola trajektorii, odległość i efekty piłki.

Ponieważ rozmiar i waga piłki są znormalizowane, musisz martwić się tylko o jedno kryterium: właściwy kompromis między odległością, backspinem i czuciem. Jeśli jesteś początkującym graczem, zalecamy 2-warstwowe piłki golfowe, które będą bardziej ekonomiczne i dadzą ci początki czucia. Bardziej doświadczonym graczom zalecamy piłki 2/3-warstwowe. Wreszcie, dla graczy z handicapem poniżej 10, zalecamy 3/4/5-warstwowe piłki golfowe, które są lepsze pod względem kompresji, czucia i kontroli głębokości.

Istnieją również piłki golfowe z recyklingu lub używane, które mogą być używane do gry towarzyskiej. Piłki te są odzyskiwane z pola golfowego, aby dać im drugie życie. Piłki te są niższej jakości niż nowe, więc są tańsze, dlatego konsumenci dużych piłek wolą grać niedrogimi piłkami.

W Espace Golf znajdziesz naszą selekcję nowych i pochodzących z recyklingu piłek golfowych, tees , a także wszystkie akcesoria do ich personalizacji i konserwacji.