Wszystkie nasze ubrania golfowe dla kobiet i mężczyzn

Jak wybrać ubrania, przestrzegając etykiety i dobrze wyglądając? Espace Golf ma odpowiedź i oferuje najlepsze męskie i damskie marki golfowe, a także akcesoria, które są niezbędne w stroju golfisty!

Durant Przez długi czas gra w golfa oznaczała przestrzeganie pewnych zwyczajów i nawyków (etykieta). Jednak świat golfa stał się bardziej elastyczny, a odzież golfowa jest teraz nastawiona na komfort, abyś mógł swobodnie swingować, ale także style w zależności od pory roku i indywidualnych upodobań.

Odzież dla każdego: mężczyzn, kobiet i dzieci!

Espace Golf wybrał szeroką gamę odzieży, aby dopasować ją do budżetu i stylu każdego golfisty. Wybór jest jednym z naszych głównych atutów, ponieważ wybraliśmy wiele marek, abyś mógł skorzystać z bardzo szerokiego asortymentu. Kobiety, mężczyźni i dzieci szybko i łatwo znajdą swoje przyszłe stroje golfowe dostosowane do każdej pory roku.

Elegancja nie jest już premier kryterium dla golfistów, a marki zrozumiały to, decydując się na połączenie estetyki i techniki w swoich produktach.

Jeśli chodzi o damskie stroje golfowe, są one bardziej wyszukane pod względem krojów i kolorów. Od kilku lat marki pracują nad znacznie bardziej oryginalnymi produktami zgodnymi z trendami mody, nie zaniedbując przy tym aspektu technicznego i komfortu graczy na polu golfowym. Odzież męska i dziecięca debiutuje w świecie mody. Sprawdź najbardziej kultowe marki modowe na golfowej planecie, w tym Cross, FootJoy, Puma Golf oraz Nike, Adidas i Jott.

Jak wybrać ubrania na cały rok?

Gra w golfa latem i zimą jest zupełnie inna. Podczas gdy lekki strój bez obawy o złą pogodę w sezonie letnim jest odpowiedni, to zupełnie inna sprawa jest w sezonie zimowym. Na szczęście marki zaprojektowały odzież, która chroni przed wiatrem, deszczem, zimnem, a nawet wszystkimi tymi czynnikami naraz.

Po pierwsze, odzież golfowa jest dobierana w zależności od pory roku. Niezależnie od tego, czy pogoda jest sucha, czy mokra, zawsze powinieneś wybierać oddychającą odzież. Espace Golf zaleca odzież z włókien syntetycznych lub naturalnych, ponieważ bawełniane okrycia wierzchnie są bardzo chłonne i wolno schną. W rzeczywistości, jeśli spocisz się latem lub zmokniesz zimą, odzież pozostanie wilgotna dłużej niż włókna syntetyczne, wełna, tencel, lyocell itp.... To nieprzyjemne uczucie wilgoci może szybko przekształcić się w uczucie zimna.

Odzież golfowa musi być również wodoodporna, ponieważ musi zapewniać suchość przez całe pole golfowe i przy każdej pogodzie. Espace Golf wybrał dla Ciebie wodoodporne lub wodoodporne stroje z technologią Gore-Tex lub wodoodpornymi i oddychającymi membranami.

Wreszcie, odzież musi być wiatroszczelna. Ogólnie rzecz biorąc, kurtki wiatroszczelne są wodoodporne.

Strój do golfa można wzbogacić o różne akcesoria, takie jak rękawiczki przeciwdeszczowe, rękawiczki zimowe, rękawiczki z jednym palcem, kapelusze, czapki, boby lub boby.