Wszystkie nasze dalmierze, zegarki, analizatory ruchu i akcesoria

Dzięki naszemu wyborowi zegarków, telemetrów i analizatorów swingu, dokładnie zmierzysz dystans do pokonania, pokonaną odległość i różne przeszkody na trasie. Od teraz nie popełnij błędu odwiedzając stronę clubs pod adresem green! Znajdź nasze produkty i akcesoria w najniższych cenach wśród największych marek.

Dlaczego warto kupić dalmierz lub zegarek golfowy?

Z pewnością są to najlepsi sprzymierzeńcy golfisty, pozwalający zmierzyć z wyprzedzeniemcision odległość, w jakiej znajdujesz się w stosunku do chorągiewki lub środka green. Dalmierz golfowy, znany również jako dalmierz laserowy lub lornetka golfowa, jest bardzo przydatny do określenia wyboru kija w oparciu o to, gdzie znajduje się piłka.

Wyposażając się w zegarek GPS lub dalmierz, usuwasz z gry ważną niewiadomą: odległość. Ten prosty fakt pomoże ci wybrać odpowiedni kij i da ci większą pewność siebie podczas zamachu.strongstrongWreszcie, co nie mniej ważne, narzędzia te oszczędzają czas na polu golfowym i sprawiają, że gra jest znacznie wygodniejsza.

W Espace Golf znajdziesz nasz wybór telemetrów golfowych, zegarków GPS , analizatorów zamachu i ich akcesoriów w niskich cenach.