Buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5 Boa

Buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5 Boa

Zaczynać od: 1 136,09 zł

934,12 zł

-18%
Innowacyjny sportowy design w połączeniu z optymalną przyczepnością i stabilnością sprawiają, że buty golfowe Ecco Biom G5 Boa są najlepszym narzędziem zapewniającym doskonałe wyniki sportowe.

Z tego samego modelu:

Obecnie brak na stanie

Opis

Buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5 Boa

ButyECCO M GOLF BIOM G5 łączą zaawansowaną wydajność sportową z innowacyjnym sportowym designem. Aby zapewnić optymalną przyczepność i stabilność, złącza FTS 3.0 z występami Pivix łączą się z dodatkowymi rowkami na podeszwie zewnętrznej. Będziesz poruszać się bardziej naturalnie dzięki nowej podeszwie BIOM®, która zapewnia wsparcie, stabilność i idealne dopasowanie, podczas gdy technologia ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort zapewnia innowacyjną równowagę między amortyzacją a rebond, a technologia GORE-TEX zapewnia 100% wodoodporną ochronę. Tłoczona skóra ECCO Performance i sportowa siateczka przyczyniają się do nowoczesnego, sportowego look. System BOA® Fit zapewnia precyzyjne dopasowanie i został zaprojektowany do pracy w każdej sytuacji.

  • Tłoczone ECCO Wydajna skóra i sportowa siateczka przyczyniają się do nowoczesnego, sportowego wyglądu.
  • Technologia BIOM® NATURAL MOTION® zapewnia naturalny ruch, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie, stabilność i dopasowanie.
  • Złącza FTS 3.0 z kołkami Pivix w połączeniu z dodatkowymi rowkami na podeszwie zewnętrznej zapewniają optymalną przyczepność i stabilność.
  • Technologia GORE-TEX oferuje 100% wodoodporną i oddychającą ochronę, a technologia FLUIDFORM™ zapewnia amortyzację i komfort. rebond
  • Wyjmowana i nadająca się do prania wkładka OrthoLite® zapewnia długotrwałą amortyzację, a także dodatkową szerokość po wyjęciu.
  • BOA® Fit System oferuje precyzyjne dopasowanie i został zaprojektowany do pracy w każdej sytuacji

Dodatkowe informacje

Marka Ecco
SKU producenta 152304-50585
Kolor stal/czarny
Kolor Grey
Płeć Mężczyzna
Grupa wiekowa Dorośli
Charakterystyka Zacisk