Damskie buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5

Damskie buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5

Zaczynać od: 873,92 zł

699,13 zł

-20%
Najlepsze damskie buty golfowe łączące wydajność, przyczepność i wygodę. Wszystko dzięki innowacyjnemu, kobiecemu designowi Ecco Biom G5.
Domyślne rozmiary francuskie

Zaczynać od: 873,92 zł

699,13 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostępne

Opis

Damskie buty do golfa z kolcami Ecco Biom G5

Nowy model ECCO W GOLF BIOM® G5 łączy zaawansowaną wydajność sportową z atletycznym, kobiecym i innowacyjnym designem. Nowa generacja BIOM® G3 jest wyposażona w kołki ZARMA-TOUR®, które w połączeniu z innowacyjnymi hybrydowymi sekcjami podeszwy zewnętrznej zapewniają optymalną przyczepność i stabilność. Będziesz poruszać się bardziej naturalnie dzięki nowej podeszwie BIOM®, która zapewnia również wsparcie, stabilność i idealne dopasowanie, a technologia GORE-TEX zapewnia 100% wodoodporną ochronę. Tłoczona skóra ECCO Performance i sportowa siateczka nadają butom nowoczesny, sportowy look wygląd.

  • Tłoczona skóra ECCO Performance i sportowa siateczka nadają butom nowoczesny, kobiecy i sportowy wygląd.
  • Technologia BIOM® NATURAL MOTION® w połączeniu z nowym kopytem zapewnia naturalny ruch, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie, stabilność i dopasowanie.
  • Kolce ZARMA-TOUR® w połączeniu z hybrydowymi sekcjami podeszwy zewnętrznej zapewniają optymalną przyczepność i stabilność.
  • Technologia GORE-TEX zapewnia 100% wodoodporną ochronę, jednocześnie pozwalając stopie oddychać.
  • Wyjmowana i nadająca się do prania wkładka Ortholite® zapewnia długotrwałą amortyzację i dodatkową szerokość po wyjęciu.
  • X-Technologia TENSA INVISIBLE łączy cholewkę i podeszwę środkową dla większej stabilności

Dodatkowe informacje

Marka Ecco
SKU producenta 152513-01007
Kolor biały
Kolor Biała
Płeć Kobieta
Grupa wiekowa Dorośli
Charakterystyka Zacisk