Dzięcięce buty golfowe bez kolców adidas S2G Spikeless 24

Dzięcięce buty golfowe bez kolców adidas S2G Spikeless 24

Zaczynać od: 352,66 zł

283,24 zł

-20%
Zapewnij swojemu młodemu golfiście najwyższy komfort dzięki butom adidas S2G Spikeless, inspirowanym butami do biegania, zapewniającym lekkość i responsywność. Dla młodszych entuzjastów golfa.

Z tego samego modelu:

Domyślne rozmiary francuskie
Tabela rozmiarów

Zaczynać od: 352,66 zł

283,24 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostępne

Opis

Dzięcięce buty golfowe bez kolców adidas S2G Spikeless 24

Uspokój swojego młodego golfistę. Zainspirowane lekkością i responsywnością butów do biegania, te juniorskie buty golfowe bez kolców oferują solidną postawę i styl, który utrzymuje się przez cały dzień. Wodoodporna cholewka i ochronna osłona palców zapewniają suchość stóp na mokrych boiskach, dzięki czemu dzieci mogą skoncentrować się na grze. Podeszwa zewnętrzna Adiwear bez kolców zapewnia stabilność i przyczepność potrzebną do stabilnej postawy, jednocześnie ułatwiając zejście z pola golfowego. Lekka amortyzacja od pięty do palców zapewnia doskonałe uczucie przez cały dzień.


Wybierając materiały pochodzące z recyklingu, jesteśmy w stanie ponownie wykorzystać materiały, które zostały już stworzone, pomagając zmniejszyć ilość odpadów. Wybór materiałów odnawialnych pomaga nam zmniejszyć naszą zależność od ograniczonych zasobów. Nasze produkty wykonane z mieszanki materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów odnawialnych zawierają co najmniej 20% tych materiałów.

Dodatkowe informacje

Marka adidas
SKU producenta IF0314
Kolor ftwwht/halsil/gum4
Kolor Biała
Płeć Mieszane
Grupa wiekowa Junior
Charakterystyka Bez kolców